Izpēte un attīstība

Nosakot labāko: mazgāšanas līdzekļu pētījums Persil ietvaros

Persil ir mazgāšanas līdzeklis, kas izvirza sev īpašus izaicinājumus, un tā tas ir bijis jau 100 gadus. Tīrība, iedarbība un auduma aizsardzība ir pētījumu un attīstības centrā, lai vienmēr sasniegtu labākos rezultātus. Materiālu daudzveidība un auduma struktūras nekad nav bijušas tik izcilas kā patlaban. Līdz ar to ir tikai godīgi, ja šie materiāli tiek apstrādāti ar piemērotu mazgāšanas līdzekli – tā, lai jūs varētu ar prieku nēsāt savus iemīļotākos apģērbus ilgu laiku. Jūsu apģērbiem ir jābūt tīriem, bez traipiem, krāsām ir jābūt spožām un audumiem – tikpat skaistiem kā to pirmajā dienā.

Lai to sasniegtu, tiek veikts daudz testu, jo tikai tā mēs varam nodrošināt jums pārbaudītu kvalitāti.

Neliels ieskats dažādos testos:

Bieži sastopamie traipi, piemēram, kakao, dekoratīvās kosmētikas, lūpukrāsas, sarkanvīna un mašīneļļas, tiek uzklāti uz neliela veļas gabaliņa ar īpašu traipu klāšanas iekārtu. Vienmērīgi, gandrīz identiski traipi rada ideālus apstākļus, lai salīdzinātu mazgāšanas testus, kas tiek veikti ar dažādu ražotāju vai dažādu izcelsmes valstu 400 veļas mašīnām.

Tas nozīmē, ka mēs ik gadu mazgājam un tad analizējam 2,2 miljonus traipu. Mēs varam izvērtēt, vai audumi kļūst pelēcīgi, vai krāsas nezaudē savu spilgtumu, novietojot audumus īpašās salīdzināšanas telpās īpašos pastāvīga apgaismojuma apstākļos.

Klimata kamerā ar pastāvīgu mitrumu audumi tiek testēti uz stiepšanās stiprumu, virsmas raupjumu un sabiezējumu veidošanos.

Šīs procedūras ļauj mums realizēt mūsu vīziju: būt par prečzīmju un tehnoloģiju līderi, padarot jūsu dzīvi vieglāku, labāku un daudz skaistāku.