Persil

Konfidencialitātes politika

 

1. Vispārīgi

Uzņēmums SIA „Henkel Latvia“ (turpmāk – „Henkel”) ievēro katras personas privātumu, kas apmeklē mūsu vietni. Tagad mēs vēlētos informēt Jūs par Henkel apkopoto datu veidu un to, kā tie tiek izmantoti. Jūs arī uzzināsiet, kā Jūs varat pārbaudīt šīs informācijas pareizību un vienoties par šo datu Henkel veiktu dzēšanu. Dati tiek apkopoti, apstrādāti un izmantoti saskaņā ar tās valsts datu aizsardzības noteikumiem, kurā atrodas atbildīgā datu apstrādes nodaļa. Mēs veicam jebkādas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu atbilstību.

Šis konfidencialitātes paziņojums neattiecas uz vietni, kam var piekļūt, izmantojot hipersaites Henkel vietnēs.

2. Personas datu ievākšana, izmantošana un apstrāde

Mēs ievācam datus, kas attiecas uz konkrētu personu tikai apstrādes veikšanas un izmantošanas nolūkā, ja Jūs brīvprātīgi izlemjat ievadīt datus vai skaidri sniedzat tam savu piekrišanu. Ar šādu rīcību Jūs piekrītat turpmāk minētajiem izmantošanas noteikumiem.

Apmeklējot mūsu vietni, noteikti dati tiek automātiski uzglabāti mūsu serveros sistēmas administrēšanas nolūkiem vai statistiskajiem vai dublēšanas nolūkiem. Šie dati ietver Jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukumu, dažreiz Jūsu IP adresi, Jūsu pārlūkprogrammas programmatūras versiju, datora operētājsistēmu, kas tiek izmantota, lai piekļūtu mūsu vietnei, vietni, kuru Jūs izmantojat, lai apmeklētu mūsu vietni, vietnes, ko Jūs apmeklējat mūsu vietnes apmeklējuma laikā, un, attiecīgajā gadījumā, jebkādus meklēšanas nosacījumus, ko Jūs izmantojāt, lai atrastu mūsu vietni. Atkarībā no apstākļiem šādi dati var ļaut izdarīt secinājumus par noteiktiem apmeklētājiem vietnei. Taču nekādi ar personu saistītie dati šajā kontekstā netiek izmantoti. Šādi dati tiek izmantoti tikai pēc to anonimizācijas. Ja Henkel pārsūta datus ārējam pakalpojumu sniedzējam, tiks veiktas tehniskās un organizatoriskās darbības, kas garantē, ka to nosūtīšana notiek saskaņā ar likumā noteiktajiem datu aizsardzības noteikumiem.

Ja Jūs brīvprātīgi sniedzat mums ar personu saistītos datus, mēs izmantosim, apstrādāsim un pārsūtīsim šos datus tikai likuma robežās vai tiktāl, ciktāl būsiet personīgi norādījis Jūsu paziņojumā par piekrišanu. Turklāt mēs pārsūtīsim Jūsu datus tikai, ja šādu mūsu darbību nosaka oficiāli vai tiesas rīkojumi.

Jebkādas šī konfidencialitātes paziņojuma izmaiņas tiks publicētas šajā lapā. Tas ļauj Jums jebkurā laikā patstāvīgi būt informētam par to, kādus datus mēs uzglabājam un kā mēs ievācam un izmantojam šādus datus.

3. Drošība

Henkel uzglabās Jūsu datus drošībā un tādēļ veiks visus drošības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu datus pret nozušanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmaiņām. Henkel līgumpartneriem, kam ir piekļuve Jūsu datiem, lai sniegtu Jums pakalpojumus Henkel vārdā, ir līgumā noteikts pienākums glabāt šādu informāciju konfidenciāli un neizmantot šos datus jebkādam citam mērķim. Dažos gadījumos mums būs nepieciešams nosūtīt Jūsu pieprasījumus Henkel saistītajiem uzņēmumiem. Turklāt šādos gadījumos Jūsu dati tiks uzskatīti par konfidenciāliem.

4. Ar personu saistītie dati par bērniem

Henkel nevēlas ievākt informāciju par bērniem, kas ir jaunāki par 14 gadiem. Vajadzības gadījumā Henkel skaidri vērsīs bērnu uzmanību attiecīgajā vietā faktam, ka tiem nav jāsūta jebkādu ar personu saistīto informāciju Henkel. Ja vecāki vai citi likumīgie aizbildņi atklāj, ka viņu uzraudzībā esošie bērni ir snieguši Henkel pieeju ar personu saistītajiem datiem, mēs pieprasām, lai viņi ar mums sazinās turpmāk norādītajā adresē (skatīt 7. punktu), ja šādi dati ir jādzēš. Pēc tam mēs organizēsim nekavējošu šo datu dzēšanu.

5. Sīkdatnes

Gadījumā, ja Jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatnēm, ko izmanto šī vietne, lūdzam apmeklēt mūsu Sīkdatņu politiku.

6. Izsekošana interneta vidē (Web-Tracking)

(1) Šis pielikums izmanto „Google Analytics” kā „Google Inc.” („Google”) analizēšanas pakalpojumu. Programmatūra satur pilnvaru, kas ļauj „Google”, salīdzinājumā ar sīkdatnes funkcijām, analizēt Jūsu veiktu vietnes izmantošanu. Henkel vajadzībām „Google” izmanto informāciju, lai analizētu pielikuma vispārējo izmantošanu, pamatojoties uz uzkrātajiem datiem, lai izveidotu pārskatus par pielikuma darbībām un sniegtu Henkel turpmākus pakalpojumus, kas saistīti ar pielikuma vai interneta izmantošanu. „Google” vispirms saīsina Jūsu IP adresi Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomiskās Zonas valstīs. IP adrese, kas tiek nosūtīta „Google Analytics” izmantošanas laikā, nav saistīta ar citiem „Google” datiem.

Jūs varat noraidīt turpmāku datu ievākšanu un uzglabāšanu. Tādēļ lūdzam uzklikšķināt uz saites un lejupielādējiet deaktivizācijas pievienojumprogrammu. Gadījumā, ja Jūs lejupielādējat un instalējat šo pievienojumprogrammu, tas paziņos „Java Script” (ga.js) turpmāk neievākt jebkādu informāciju par vietnes apmeklējumu.

Alternatīvi, jo īpaši, pārlūkošanai mobilajās ierīcēs, Jūs varētu uzklikšķināt uz šīs saites, lai atteiktos no turpmākas datu ievākšanas (abonementa anulēšana ir iestatīta tikai šim domēnam un šobrīd izmantotajai pārlūkprogrammai). Šajā gadījumā tiks instalēta abonementa anulēšanas sīkdatne. Ja Jūs izdzēšat savas sīkdatnes Jūsu pārlūkprogrammā, Jums būs jāuzklikšķina uz šīs saites no jauna.

Jūs varat atrast sīkāku informāciju par „Google Analytics” izsekošanas pakalpojumiem „Google Analytics” datu aizsardzības pakalpojumu sadaļā: http://www.google.com/intl/lv/policies/

(2) Ar „DoubleClick” mēs izmantojam „Google Inc.” pakalpojumu sniedzēju, 1600 Amphitheatre Parkway, Montain View, CA 94043, lai attēlotu Jums atbilstošas reklāmas. Šim nolūkam tiek izmantotas sīkdatnes, kas nesatur nekādu personisko informāciju. Jūsu IP adrese arī tiks izmantota sīkdatņu izveidei. „DoubleClick” sīkdatnes izmanto pseidonīmu identifikācijas numuru, kas piešķirts Jūsu pārlūkprogrammai, lai pārbaudītu pievilcīgas reklāmas un tās, kas parādās uz ekrāna. Tas ļauj „Google” un tā partneru vietnēm attēlot reklāmas, pamatojoties uz Henkel lapu vai citu vietņu iepriekšējiem apmeklējumiem. „Google” nosūta un saglabā informāciju, kas iegūta no „DoubleClick” sīkdatnēm uz serveri.

Dati tiek pārsūtīti trešajām personām tikai tiesību aktu noteikumu vai līgumiskās datu apstrādes ietvaros. Apmeklējot Henkel vietni, Jūs piekrītat iepriekš minēto datu izmantošanai un iepriekš aprakstītajai „Google” veiktajai apstrādei. Jūs varat neļaut sīkdatņu uzglabāšanu Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos. Ja Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai kopumā, bet tomēr Jūs neapmierina „DoubleClick” sīkdatņu izmantošana, Jūs varat izmantot šo saiti un lejupielādēt un instalēt pārlūkprogrammas spraudni, lai deaktivizētu „Google” pakalpojumu „DoubleClick”.

7. Jūsu vēlmes un vaicājumi / datu aizsardzības inspektors

Henkel dzēsīs uzglabātos datus pēc tiesību aktos vai līgumā noteiktā uzglabāšanas perioda beigām vai ja Henkel vairs tie nav nepieciešami. Jebkurā laikā Jūs, protams, varat palūgt veikt Jūsu datu dzēšanu. Jums arī ir tiesības jebkurā laikā atsaukt Jūsu piekrišanu Jūsu ar personu saistīto datu izmantošanai vai apstrādei, kas stāsies spēkā turpmāk. Šādos gadījumos vai, ja Jums ir jebkādas citas vēlmes saistībā ar Jūsu ar personu saistītajiem datiem, lūdzam nosūtīt elektronisku vēstuli vai vēstuli SIA „Henkel Latvia“, Gustava Zemgala gatve 76, LV-1039, Latvija, e-pasts:

Lūdzam sazināties ar mums šādā veidā arī gadījumā, ja Jūs vēlaties uzzināt, vai mēs esam ievākuši datus par Jums, un, ja tā, tad kādus datus. Mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties izpildītu Jūsu vēlmi.