Persil Persil-Premium

Jutīga āda

Jums ir jutīga āda vai zīdainis? Ievērojiet šos padomus, lai līdz minimumam samazinātu ādas kairinājuma risku.

Vai jums ir jutīga āda, vai mājās ir zīdainis? Vai zinājāt, ka zīdaiņa ādas biezums atbilst vienai trešdaļai pieauguša cilvēka ādas biezuma un tāpēc tā ir trauslāka un jutīgāka pret veļas mazgāšanas līdzekļu radīto kairinājumu? Iegūstiet vairāk padomu par to, kā līdz minimumam samazināt ādas kairinājuma risku, mazgājot veļu.

1. Piemērots produkts
Vai jums vai kādam jūsu ģimenes loceklim ir āda ar alerģisku reakciju? Jūs varat būtiski samazināt alerģisku reakciju risku, izmantojot tikai hipoalerģiskus mazgāšanas līdzekļus. Persil izstrādātie produkti nodrošina izcilu tīrību un veļas kopšanu, vienlaikus saudzējot jūsu ādu. Tos iesaka ECARF un apstiprina dermatologi.

2. Dozēšanas līmenis
Ievērojiet uz iepakojuma norādīto produkta dozēšanas līmeni, kas noteikts atbilstoši veļas daudzumam un netīrības pakāpei.

3. Ūdens cirkulācija
Pārliecinieties, ka tvertne nav pilna, lai ļautu ūdenim labāk cirkulēt un mazgāšanas līdzeklis tiktu pilnīgāk izskalots no veļas.

4. Pienācīga skalošana
Pagaidiet, kamēr tiek pabeigta skalošana, lai visi produkta atlikumi tiktu pienācīgi aizskaloti. Ja izvēlaties īsu programmu, pievērsiet uzmanību skalošanas režīmam, jo šādas programmas skalošanai izmanto mazāku daudzumu ūdens. Ja neesat pārliecināts, izmantojiet ilgākas skalošanas funkciju vai atkārtoti palaidiet skalošanas režīmu.

5. Apģērbu žāvēšana
Vai jūs žāvējat veļu ārā? Tas parasti ir patīkamāk. Tomēr tas nav ieteicams siena drudža sezonā, kad gaisā virmo daudz ziedputekšņu, kas var pieķerties jūsu veļai un radīt kairinājumu valkāšanas laikā.

6. Jauni apģērbi
Pirms pirmās valkāšanas reizes jauniegādāto apģērbu vienu vai divas reizes izmazgājiet, lai attīrītu to no ražotnē izmantoto vielu atlikuma un krāsvielām, tādējādi padarot apģērbu maigāku un mazinot ādas kairinājuma risku.