Persil Persil-Premium

Pēc mazgāšanas

Veļas apstrāde pēc mazgāšanas

Pēc mazgāšanas izņemiet apģērbus no veļas mazgājamās mašīnas, cik drīz vien iespējams, un izžāvējiet tos. Tādējādi mitrajiem apģērbiem neradīsies nepatīkama smaka. Tas arī novērsīs nevēlamus burzījumus un atvieglos gludināšanu, tādējādi ietaupot elektroenerģiju.

Žāvēšana ārā
Pēc mazgāšanas izkariet veļu, cik drīz vien iespējams. Tādējādi tiks novērsta pelējuma veidošanās un nevēlami burzījumi. Ja, izkarot veļu, to nogludināt un pastiepjat, to būs vieglāk izgludināt. Kreklus un blūzes var izkarināt uz mēteļu pakaramā. Ja iespējams, žāvējiet vilnas un zīda apģērbus izklātā veidā un neturiet tos saulē.

Apģērbu žāvēšana veļas žāvētājā
Veļas žāvētāja izmantošana būtiski ietaupa jūsu laiku, jo veļas gabali nav pa vienam jākarina ārā. Tas arī novērš pārmērīga mitruma rašanos jūsu dzīvoklī, ja jūs karināt veļu ārā. Papildu labums ir arī šādi žāvētiem apģērbiem. Piemēram, dvieļi, kas žāvēti veļas žāvētājā, ir patīkami un mīksti. Lūdzu, nelieciet veļas žāvētājā smalkus apģērbus. Kopšanas simboli norāda, vai apģērbu drīkst žāvēt veļas žāvētājā.