Persil Persil-Premium

Persil lojālie partneri

Atzītas un populāras firmas jau ilgu laiku atbalsta Persil zīmolu. Mēs esam ļoti iepriecināti par šo atbalstu un vēlamies šajā lapā iepazīstināt jūs ar mūsu partneru firmām.

Uzziniet vairāk par mūsu partneriem:
Bosch: www.bosch-home.com
Siemens: www.siemens-home-bsh-group.com
Lindner: www.lindner.de

Bosch veļas kopšana

Jau 75 gadus zīmols Bosch saistās ar attīstības spējām, tehnisko kvalitāti un uzticamību mājsaimniecības ierīču jomā.

Mūsdienās veļas kopšana nav iedomājama bez Bosch. Bosch, kam ir vairāk nekā 1000 patentu mazgāšanas un žāvēšanas jomā, ir līderis izgudrojumu ziņā. Visiem Bosch izstrādātajiem tehniskajiem izgudrojumiem vienmēr bijis viens kopīgs mērķis — būt tik efektīviem, cik nepieciešams, un pēc iespējas taupīt elektroenerģiju. Tādējādi Bosch katru reizi nodrošina izcilu mazgāšanu.

Siemens jaunievedumi

Mājsaimniecībā vislabāk izmantot ierīces, kurās augstas kvalitātes tehnoloģijas apvienotas ar novatoriskām funkcijām un zemu patēriņu. Tas viss ietverts Siemens labākajos veļas kopšanai paredzētajos izstrādājumos. Piemēram, pirmā veļas mazgājamā mašīna, kas zina, kā iztīrīt traipus. Āra apģērbu / impregnēšanas programma vienlaikus izmazgā un impregnē jūsu membrānas auduma tekstilizstrādājumus, un varioSoft tvertne nodrošina īpaši saudzīgu tīrīšanu un skaņas izolāciju, tādējādi garantējot īpaši klusu darbību. Vislabākais izstrādājums ir pasaulē pirmais veļas žāvētājs, kura elektroenerģijas patēriņš ir zems, pateicoties tā kondensatora pašattīrīšanās funkcijai.

Siemens traipu tīrīšanas sistēma

Zāles, tomātu un sarkanvīna traipi nav vienādi. Siemens novatoriskā traipu tīrīšanas sistēma nodrošina, ka katrs traips tiek apstrādāts atsevišķi. Jaunākā Siemens tehnoloģija kontrolē viedās programmas darbību secību un tvertnes kustību, lai iztīrītu dažādus traipus. Tas nozīmē, ka veļa atkarībā no prasībām tiks izmazgāta saudzīgi vai intensīvi. Unikālā varioSoft tvertnes struktūra nodrošina aktīvu traipu tīrīšanas atbalstu, tāpat kā īpašās formas asimetriskās lāpstiņas. Tas palīdz iztīrīt traipus bez raizēm un neizmantojot īpašus papildu mazgāšanas līdzekļus.

Lindner viesnīcas un kūrorti

Pievilcīgas telpas darījumu sanāksmēm, burvīgi SPA veselības centri vai izsmalcinātas golfa un sporta viesnīcas. Lindner viesnīcas un kūrorti ir tikpat dažādi kā viesu prasības. Draudzīga un vienkārša apkalpošana. Koncepcija — ierastā maiņa un jaunievedumi. Vietā, kur augstu vērtē kvalitāti, jūs varat būt pārliecināts, ka arī Vācijā iecienītākajam mazgāšanas līdzeklim ir īpaša nozīme. Kāpēc gan nerezervēt numuru Lindner viesnīcā, ļaujot sevi lutināt?