BUJ - visas atbildes vienuviet

Klikšķiniet uz Jums interesējošā vienuma

Vai jums ir jautājumi par dozēšanu, traipiem, saudzīgiem produktiem vai skalošanas līdzekli? Atbildes uz Jūsu jautājumiem varat atrast šeit.

Mazgāšanas līdzekļa deva

 1. Ko nozīmē devas režģa simboli? Kas ir devas režģis?

  Devas tabulā uz katra Persil iepakojuma jūs varat viegli atrast attiecīgajam veļas veidam nepieciešamo devas daudzumu.
  Devas daudzums ir atkarīgs no tā, cik netīra ir jūsu veļa (norādīts vertikālajās ailēs) un kāda ir vietējā ūdens cietības pakāpe (norādīts horizontālajās ailēs). Visu Persil mazgāšanas līdzekļu veidu devas informācija attiecas uz 4,5 kg veļas.

 2. Kā pareizi noskaidrot devu?

  Katrs Persil iepakojums satur noteiktus devas ieteikumus. Optimālais mazgāšanas līdzekļa daudzums ir atkarīgs no veļas daudzuma, tās netīrības un ūdens cietības. Ja veļa ir ārkārtīgi netīra un ir nepieciešama iepriekšēja veļas apstrāde, izvēlieties mazāko no ieteiktajiem daudzumiem.
  Jūs aizsargāsiet vidi, ietaupīsiet naudu un izvairīsieties no aplikumiem uz mazgāšanas ierīcēm un audumiem tikai tad, ja izmantosiet pareizo mazgāšanas līdzekļu daudzumu.

 3. Kurš var sniegt vairāk informācijas par ūdens cietību?

  Ja nezināt, kāda ir vietējā ūdens cietība, jūs varat to noskaidrot pie ūdens apgādes nodrošinātāja. Mūsu padoms: noskaidrojiet ūdens apgādes nodrošinātāja kontaktinformāciju uz rēķiniem vai internetā.

 4. Kur es varu saņemt devas noteikšanas palīglīdzekļus?

  Jūs varat pasūtīt devas noteikšanas palīglīdzekļus, izmantojot šādu formu:
  klikšķiniet šeit

 5. Kas ir ūdens cietība?

  Ūdens cietība nosaka izšķīdušā kaļķa daudzumu vienā litrā ūdens, aprēķinot kalcija karbonāta (CaCO3) milimolus litrā ūdens. Vācijā ūdens cietība parasti tiek noteikta Vācijas cietības grādos (1 °dH atbilst aptuveni 0,19 milimoliem CaCO3 uz litru ūdens).
  Tas ir svarīgi, lai noteiktu pareizo mazgāšanas līdzekļa daudzumu, ko jūs izmantojat saskaņā ar informāciju uz mazgāšanas līdzekļa iepakojuma.

 6. Ko nozīmē netīrības pakāpe, kas norādīta devas tabulā?

  Nedaudz netīrs:
  Nav redzamu netīrumu vai traipu*. Dažas apģērba daļas ir uzsūkušas ķermeņa smaržu. Piemēri: viegls vasaras un sporta apģērbs (valkāts pāris stundu), T-krekli, krekli, blūzes (valkātas 1 dienu), viesu gultasveļa un roku dvieļi (izmantoti 1 dienu).
  Vienkārši netīrs:
  Netīrumi ir redzami un/vai ir redzami daži viegli traipi*. Piemēri: T-krekli, krekli, blūzes (sviedrainas vai vilktas vairākas reizes), apakšveļa (valkāta 1 dienu), roku dvieļi, gultasveļa (lietota līdz 1 nedēļai), aizkari bez nikotīna netīrumiem (līdz 1/2 gada izmantošanai).
  Ļoti netīrs:
  Netīrumi un/vai traipi* ir skaidri redzami. Piemēri: trauku un virtuves roku dvieļi, auduma salvetes, bērnu krūšautiņi, bērnu un futbola apģērbs (ar zāles un dubļu traipiem), tenisa apģērbs (nosmērēts ar Kieselrota dioksīnu), darba drēbes (mehāniķu darba apģērbs, maiznieku un miesnieku apģērbs, ko var mazgāt mājsaimniecībā).
  Ļoti izteikti netīrs:
  vairāki un ļoti izteikti netīrumi un/vai traipi*, kas ir skaidri redzami  un, iespējams, sen radušies, kā arī apģērba gabali ar ļoti nepatīkamu aromātu.
  Piemēri: augstāk minētie netīrumi uz galdautiem, auduma salvetēm, trauku un virtuves roku dvieļiem, tīrīšanas drāniņām, mopiem, zīdaiņu krūšautiņiem, bērnu, sporta un futbola apģērba (izteikti notraipīti ar dubļiem, netīrumiem un zāli), darba apģērba.

  * Tipiski netīrumi
  balināmi: tēja, kafija, sarkanvīns, augļi, dārzeņi satur ogļhidrātus: asinis, olas, piens, stērķele
  satur taukus/eļļu: ādas taukvielas, cepšanas eļļas/tauki, minerāleļļas, vasks
  pigmenti: kvēpi, zeme, smiltis

 7. Kādēļ noteiktais devas daudzums ir stingri jāievēro, īpaši attiecībā uz ūdens cietības pakāpi?

  Veļa, kas Ilgstoši mazgāta, neievērojot noteikumus par ūdens cietību, ilgākā periodā kļūst nepatīkami pelēcīga, kā arī  zaudē vēlamās nēsāšanas un citas īpašības:

  - apģērbs šķiet ciets,
  - nelabi smako,
  - kļūst aizvien smagāks un mazāk uzsūcošs kaļķa nosēdumu dēļ,
  - un galu galā ātrāk nolietojas.

  Diemžēl, šādas stipras kaļķa nogulsnes nav likvidējamas! Tāpēc tiem, kuri vēlas saglabāt savas veļas mašīnas ilgtspējību un savu apģērbu, ir jāpievērš uzmanība pareizai mazgāšanas līdzekļu devai. Šādā gadījumā "mazāk" nenozīmē "vairāk", taču tas var kļūt par dārgu. Ar ūdens mīkstināšanas sastāvdaļām Persil (un citos Henkel mazgāšanas līdzekļos) ir pilnīgi pietiekoši, lai novērstu iepriekš minētās negatīvās sekas. Nepieciešamais mazgāšanas līdzekļa daudzums ir viegli atrodams devas tabulā, kas norādīta uz produkta. Ja jūs nezināt sava ūdens cietības pakāpi, lūdzam to noskaidrot to pie vietējā ūdens apgādes uzņēmuma.

 8. Vai ir svarīgi mazgāt ļoti netīru un viegli netīru veļu atsevišķi?

  Būtu labāk, ja jūs mazgātu tās atsevišķi. Ļoti netīrai veļai ir nepieciešama liela mazgāšanas līdzekļa deva un dažkārt arī augstāka mazgāšanas temperatūra, kamēr viegli netīru veļu var mazgāt 20 °C ar mazāku devu.

 9. Kādēļ ir nepieciešams papildu ūdens mīkstinātājs?

  Ja jūs ievērojat dozēšanas instrukcijas, ūdens mīkstinātājs, mazgājot ar modernajiem Persil mazgāšanas līdzekļiem, nav nepieciešams.
  Visi Persil produkti jau satur aizsardzību no kaļķakmens. Līdz ar to papildu ūdens mīkstinātājs vairs nav nepieciešams.

 10. Kā es varu mazgāt ilgtspējīgi/aizsargājot vidi?

  Ilgtspējīga mazgāšana nozīmē "pareiza" mazgāšana! Tas ietver pareizu veļas šķirošanu, pareizu traipu apstrādi, pareizu ievietošanu veļas mazgājamajā mašīnā, pareizas mazgāšanas līdzekļa devas izmantošanu (atkarībā no netīrības pakāpes un ūdens cietības), kā arī pareizas mazgāšanas programmas izvēli.

 11. Kādēļ ir svarīgi izmantot veļas mīkstinātājus?

  Tādi auduma mīkstinātāji kā Silan padara veļu vēl mīkstāku, piešķir tai patīkamu aromātu, samazina elektrostatisko lādiņu un nodrošina rūpīgu auduma apstrādi. Mīkstināta veļa žūst ātrāk, pat veļas žāvētājā, atvieglo gludināšanu un novērš ādas kairinājumu, jo audums nav tik raupjš.

 12. Cik ilgi kalpo veļas mazgāšanas līdzeklļi?

  Šiem līdzekļiem nav noteikts lietošanas periods, kā tas ir pārtikas preču gadījumā. Mūsu mazgāšanas līdzekļus var uzglabāt ilgi, ja tie tiek turēti vēsā un sausā vietā. Lūdzam neuzglabāt šķidros mazgāšanas līdzekļus un veļas mīkstinātājus pārāk zemā temperatūrā un nepakļaut tos aukstuma ietekmei.
  Ražotāja kods, kas norādīts uz produkta, nevar sniegt patērētājam nekādu informāciju par produkta vecumu, jo tas ir kodēts. Jūs varat noteikt to, vai mazgāšanas līdzeklis ir lietojams, pēc tā izskata, smaržas un sastāva. Ja, piemēram, pulveris paciņā sastāv no viena cieta gabala, tad tas ir uzsūcis pārāk daudz gaisa mitruma, to nav iespējams pareizi dozēt un tādēļ tas vairs nav izmantojams.
  Ja arī vecāks traipu tīrīšanas līdzeklis izskatās "normāli" un to var mērīt un ievietot mašīnā, jūs to varat droši izmantot. Tomēr iesakām jums izvēlēties devu, kas paredzēta ļoti netīrai veļai, jo dažu sastāvdaļu (piemēram, balinātāju un enzīmu) iedarbība var ar laiku zust. Gadījumā, ja produkta izskats un saturs vairs nav atbilstošs, lūdzam izmest to atkritumos saskaņā ar noteikumiem.

 13. Kā mazgāt džinsus?

  Jūsu džinsi ilgāk saglabāsies skaisti un tiem nebūs izbalējušu svītru, ja mašīnā vienlaicīgi ievietosiet ne vairāk par trīs džinsu pāriem, kas izvērsti otrādi.
  Izvēlieties zemu centrifūgas ātrumu un mazgājiet ar Persil Color-Gel saudzīgajā mazgāšanas programmā. Pakariet džinsus žūt uzreiz pēc mazgāšanas, pirms tam izpurinot tos.

 14. Kā mazgāt slēpošanas tērpu?

  Vislabāk jūsu slēpošanas kostīmu un slēpošanas apakšveļu mazgāt ar Persil Color-Gel. Atkarībā no ieteikumiem uz jūsu apģērba kopšanas etiķetes, lūdzam izvēlēties saudzīgas vai vieglas mazgāšanas programmu un ievērot norādītās devas saskaņā ar ūdens cietību "ļoti netīram" apģērbam.
  Rūpīgi apstrādājiet traipus kakla zonā un ap rokām, kā arī melnās svītras, kas rodas no slēpju nēsāšanas, ar Sil Spezial Flecken-Spray. Jūs varat apstrādāt nenosakāmus pārtikas izcelsmes traipus ar Sil 1-für-Alles Flecken-Gel. Abos gadījumos ļaujiet produktam nedaudz iedarboties (ilgākais, 10 minūtes), taču neļaujiet tam nožūt, un tad nekavējoties mazgājiet apģērbu.

 15. Ar ko atšķiras Persil Color-Gel no maiga krāsainu apģērbu traipu tīrīšanas līdzekļa?

  Principā abu veidu mazgāšanas līdzekļi ir piemēroti krāsainiem apģērbiem. Persil Color-Gel ir ideāls netīriem un ļoti netīriem krāsainiem apģērbiem, kurus var mazgāt krāsaino apģērbu mazgāšanas programmā ar 4,5 kg ielādi vai vairāk. Īpaši noturīgus traipus likvidē stiprais mazgāšanas līdzeklis zemās mazgāšanas temperatūrās. Turklāt ir iespējama tieša traipu iepriekšēja apstrāde.
  Turpretī maigs mazgāšanas līdzeklis krāsainiem apģērbiem (piemēram, Perwoll Color) ir īpaši piemērots smalkiem, krāsainiem audumiem. Te ir svarīga rūpīga un saudzīga tīrīšana. Tieši tāpēc tos izmanto saudzīgās un vieglās mazgāšanas programmās ar maksimālo ielādi 2,5 kg. Ja vēlaties mazgāt smalkus audumus ar maigu mazgāšanas līdzekli, mēs iesakām izmantot Sil 1-für-Alles Flecken-Gel kā iepriekšējas apstrādes līdzekli un pievienot to mazgāīšanas līdzeklim.

 16. Vai veļas iepriekšēja sagatavošana ir nepieciešama?

  Parasti – nē. Izņēmumi: ļoti netīra veļa, piemēram, darba apģērbs, āra sporta, dārza vai lauksaimniecības darba apģērbs.

 17. Kuru no mazgāšanas līdzekļiem es varu izmantot baltiem, krāsainiem, smalkiem, zīda un vilnas apģērbiem?

  Baltiem 60 °C

  • Persil Expert
  • Persil Sensitive želeja

  Krāsainiem 60 °C

  • Persil Color
  • Persil Sensitive želeja

  Smalkiem 40 °C

  • Persil Sensitive želeja

  Zīda/vilnas

  • Persil Sensitive želeja
  • Perwoll Care Balsam
 18. Kā mazgāt aizkarus?

  Mazgājiet aizkarus ar Dato aizkaru tīrīšanas līdzekli ar pelēcīguma novēršanas formulu saudzīgā mazgāšanas programmā. Lūdzam ņemt vērā ražotāja norādītās apkopes instrukcijas, izvēlēties devu atkarībā no netīrības pakāpes un ūdens cietības, ievietot mašīnā ne vairāk par 2,5 kg aizkaru, izgriezt aizkarus nelielā centrifūgas ātrumā, lai novērstu ūdens pilēšanu.
  Neatstājiet izmazgātus aizkarus ilgstoši veļas grozā, lai izvairītos no nevajadzīgas saburzīšanās. Krāsainiem aizkariem iesakām Perwoll Color. Gan maigas, gan izteiktas krāsas saglabās savu spožumu pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm.
  Starp citu:
  Nedaudz mīkstinātāja, piemēram, Silan, beigu skalošanas ciklā piešķirs aizkariem maigu smaržu un aizsargās no ātras šķiedru nosmērēšanās, pateicoties antistatiskajam efektam.

 19. Ko darīt brīvdienās, kad es negribu atteikties no sava ikdienas mazgāšanas līdzekļa?

  Mēs iesakām izmantot Sil saptil. Ņemiet Sil saptil pastu (aptuveni 5 cm) uz 5 litriem silta ūdens un izšķīdiniet. Izmērcējiet veļu un rūpīgi izmazgājiet to.

 20. Ko darīt, ja apģērbs balo?

  Jauni apģērbi var zaudēt savu krāsu. Ja neesat pārliecināts par auduma balēšanas īpašībām, vislabāk ir mazgāt jaunu veļu atsevišķi 40 °C. Jums ir arī jāšķiro krāsainais apģērbs un jāmazgā baltie un tumšie apģērbi atsevišķi, bet līdzīgas krāsas apģērbi – kopā.

Ieteikumi mazgāšanai

 1. Kā vislabāk iztīrīt traipus pēc ādas losjona?

  Apsmidziniet ādas losjona traipu ar traipu tīrītāju (lūdzam izmantot izsmidzināšanas tvertni ar benzolu), līdz tas ir iesūcies, un tad mazgājiet apģērbu ar Persil Color želeju.
  Izvēlieties devu, kas paredzēta "ļoti netīram" apģērbam atkarībā no vietējā ūdens cietības un uzstādiet augstāko iespējamo mazgāšanas temperatūru saskaņā ar apģērba etiķeti. Ja traips ir sens un ir vairākkārt apstrādāts jau iepriekš, var būt nepieciešama atkārtota mazgāšana.

 2. Ko darīt ar sauļošanās losjona atstātiem traipiem?

  Sauļošanās losjona traipi ir vieni no visnoturīgākajiem traipiem vasaras sezonā. Augstais losjonu aizsardzības faktors padara šos traipus tik grūti izmazgājamus. Ja netīrais apģērbs ilgāk noguļ veļas grozā, tad arī traipa iztīrīšana kļūst grūtāka. Īpaši grūtos gadījumos tos var būt neiespējams iztīrīt.
  Padomi traipu tīrīšanai:
  Izsmidziniet traipu tīrītāju (lūdzam izmantot izsmidzināšanas tvertni ar benzolu), līdz apģērbs kļūst slapjš.
  Tad mazgājiet ar Persil Expert  un traipu tīrīšanas līdzekli. Jums ir jāizvēlas deva, kas paredzēta "ļoti netīram" apģērbam, atkarībā no vietējā ūdens cietības un jāuzstāda augstākā iespējamā mazgāšanas temperatūra saskaņā ar apģērba etiķeti.
  Dažkārt tomēr traipu nevar iztīrīt ar pirmo reizi. Tādā gadījumā augstāk minētos soļus var atkārtot vai arī atstāt apģērbu mirkt uz visu nakti. Šādā gadījumā izšķīdiniet 85 ml Persil Universal Megaperls® kopā ar 105 ml traipu tīrīšanas līdzekļa 10 litros ūdens. Ja apģērbs ir maigas krāsas toņos, ir jāizvērtē, vai traipa tīrīšana nebojās tā krāsas. Ja pasteļkrāsas apģērbs tiek mazgāts ar balinātājus saturošiem universāliem tīrīšanas līdzekļiem, krāsas var kļūt blāvākas.

 3. Ko darīt ar tumšiem, dažkārt duļķainiem traipiem apģērbā, kas kļūst redzami tikai pēc mazgāšanas?

  Šādus traipus bieži izraisa tā saucamie algicīdi, kas citu starpā ir atrodami arī vairākos matu kopšanas produktos. Tie nosēžas uz auduma virsmas un ir īpaši noturīgi. Savu īpašību dēļ tie parādās mazgāšanas laikā.
  Ja tiek lietots pārāk maz mazgāšanas līdzekļa, traipi kļūst redzami, jo netīrumu daļiņas pieķeras šīm vietām. Tieši tāpēc šādus traipus ir ārkārtīgi grūti izmazgāt.
  Jūs varat pamēģināt šādu metodi:
  Mērcējiet apģērbu vairākas stundas. Atkarībā no auduma krāsas izmantojiet, piemēram, Persil Universal-Megaperls® vai Persil Color-Megaperls®, dozējot to "ļoti netīram" apģērbam ar lielāko balinātāja Sil 1-für-Alles Flecken-Salz devu. Tad mazgājiet apģērbu veļas mazgājamajā mašīnā ar lielām minēto produktu devām (ņemiet vērā ūdens cietību) un augstākajā iespējamajā temperatūrā saskaņā ar kopšanas etiķeti.

 4. Kā var likvidēt putekšņu atstātus brūnus traipus, kas dažkārt nav redzami, līdz apģērbs nav izmazgāts?

  Šo traipu atstātās paliekas ar laiku var mainīties gaisā esošā skābekļa ietekmē, kā arī, tos nepietiekami mazgājot. Tad šie neredzamie traipi kļūst brūni.
  Traipus no balta un krāsaina apģērba var izmazgāt, 105 ml Sil 1-für-Alles Flecken-Salz pievienojot Universal- (Persil Universal-Megaperls®) vai Color- mazgāšanas līdzeklim (Persil Color-Megaperls®). Pievienojiet Sil 1-für-Alles Flecken-Salz papildus mazgāšanas līdzeklim skalošanas tvertnē. Lūdzam izvēlēties augstāko iespējamo mazgāšanas temperatūru saskaņā ar kopšanas etiķeti.

  Apstrādājiet smalkus, krāsainus apģērbus ar Sil 1-für-Alles Flecken-Gel, ļaujiet produktam iedarboties 10 minūtes un atkarībā no kopšanas instrukcijām mazgājiet tos ar rokām vai veļas mazgājamajā mašīnā ar maigu mazgāšanas līdzekli (piemēram, Perwoll Color) un pievienojot tam 90 ml Sil 1-für-Alles Flecken-Gel.

 5. Kā izmazgāt noturīgus traipus no apģērba?

  Ja ļoti noturīgi traipi neizmazgājas pēc pirmās mazgāšanas, vislabāk ir apstrādāt tos iepriekš, pirms nākamās mazgāšanas reizes, un tad izvēlēties lielāku daudzumu mazgāšanas līdzekļa.
  Bez tam jūs varat izvēlēties mērcēt apģērbu pa nakti mazgāšanas līdzekļa šķīdumā vai izvēlēties mērcēšanas funkciju veļas mazgājamajā mašīnā. Mazgāšanas līdzeklim izšķīdiniet 130 ml Persil Expert pulveri vai Persil Color pulveri  10 litros ūdens. Persil traipu tīrīšanas padomi palīdzēs jums ar detalizētu informāciju.

 6. Ko darīt ar dzeltenīgiem traipiem, kuri neizmazgājas pēc pirmās mazgāšanas reizes?

  Šie traipi bieži vien ir krāsvielas saturoši, piemēram, kafijas, tējas, augļu, dārzeņu, garšvielu, mērču u. tml. traipi, kurus nevarēja izmazgāt pirmajā mazgāšanas reizē. Izteiktie dzeltenās un oranžās krāsas traipi palika uz auduma pēc mazgāšanas cikla, jo tika izmantots pārāk maz mazgāšanas līdzekļa.
  Iespējams arī, ka pēc pirmās mazgāšanas reizes traipi vairs nav redzami. Taču pēc ilgstošas skābekļa iedarbības tie parādās atkal - piemēram, veļai stāvot skapī. Šī veida traipus var izmazgāt ar Persil Universal-Megaperls® (izmantojiet devu ļoti netīram apģērbam), pievienojot balinātāju, piemēram, Sil 1-für-Alles Flecken-Salz saskaņā ar apģērba kopšanas etiķetē noteikto apjomu vai, ja apģērba krāsa to pieļauj.
  Lai iztīrītu īpašus krāsas noturīgus vai senākus traipus, mēs iesakām apģērbu iepriekš mērcēt balinātāju saturošā šķīdumā. Persil traipu tīrīšanas padomi palīdzēs jums ar detalizētu informāciju.

Maigie mazgāšanas līdzekļi

 1. Kam paredzēti mazgāšanas līdzekļi īpaši jutīgai ādai?

  Mazgāšanas līdzekļi īpaši jutīgai ādai nesatur sastāvdaļas, kas var radīt alerģijas.

 2. Vai mirdzoši balta veļa var tikt sasniegta ar mazgāšanas līdzekļiem no Sensitive klāsta?

  Jā, tādi maigie mazgāšanas līdzekļi kā Persil Sensitive pulveris  vai Persil Sensitive želeja arī nodrošina mirdzoši baltu veļu.

 3. Vai cilvēki, kuri cieš no alerģijām, var lietot tikai tos mazgāšanas līdzekļus, kuriem nav aromāta?

  Nē, daudzi cilvēki, kas cieš no alerģijām, var izmantot mazgāšanas līdzekļus ar ādas alerģijai nekaitīgu aromātu. Ja šiem cilvēkiem ir nepanesamība pret šo mazgāšanas līdzekli, tad var izvēlēties īpašos produktus bez smaržas.

 4. Vai Persil Sensitive ir nepieciešama papildu aizsardzība pret kaļķi?

  Nē, Persil Sensitive formula jau satur aizsardzību pret kaļķakmeni, mazgājot ūdenī, kura cietības pakāpe ir no mīkstas līdz cietai.

 5. Vai ar Persil Sensitive var mazgāt veļu zemās temperatūrās, lai taupītu enerģiju?

  Jā, Persil Sensitive ir efektīvs jau sākot no 20 °C.

 6. Vai cilvēkiem ar alerģiju jāizmanto mazāk mazgāšanas līdzekļa, nekā ir noteikts uz Persil Sensitive iepakojuma?

  Nē, Persil Sensitive vienmēr ir jādozē atkarībā no ūdens cietības un veļas netīrības pakāpes.

 7. Vai krāsainu apģērbu var mazgāt ar Persil Sensitive?

  Mēs iesakām Persil Sensitive-Gel krāsainam apģērbam.

 8. Kāpēc maigs mazgāšanas līdzeklis ir piemērots jutīgai ādai?

  Tāpēc, ka tas iedarbojas uz jutīgu ādu īpaši saudzīgi.

 9. Vai Persil Sensitive ir pieejams iegādei tikai atsevišķās tirdzniecības vietās?

  Nē, Persil Sensitive var iegādāties daudzās tirdzniecības vietās, piemēram, pārtikas preču veikalos, tirdzniecības centros un aptiekās.

 10. Kurš mazgāšanas līdzeklis ir jāizmanto cilvēkiem ar jutīgu ādu vai neirodermatītu?

  Ieteicams tāds maigs mazgāšanas līdzeklis kā Persil Sensitive, kas ir dermatoloģiski pārbaudīts un sniedz izcilu ādas aizsardzību.

 11. Kā mazgāt bērnu un zīdaiņu apģērbu?

  Šķirojiet veļu pēc baltām, gaišām un tumšām krāsām. Baltu apģērbu ir jāmazgā atsevišķi. Mazgājiet veļu vārīšanas/krāsainās veļas mazgāšanas programmā ar Persil Sensitive pulveri vai Persil Sensitive želeja. Atcerieties, ka pareizai traipu tīrīšanas līdzekļa dozēšanai ir nepieciešams noteikt veļas netīrības pakāpi. Persil traipu tīrīšanas ieteikumi palīdzēs jums tikt galā ar īpaši noturīgiem traipiem.

 12. Kuri no Persil Sensitive produktiem ir piemēroti konkrēta veida veļai?

   Persil Sensitive ir piemērots baltās un balojošu krāsu veļas mazgāšanai, bet Persil Sensitive-želeju – nebalojošu krāsu un maigas veļas mazgāšanai.