Jutīga āda un biežāk uzdotie jautājumi

Jutīga āda vieglāk tiek kairināta vai iekaist, izraisot apsārtumu, izsitumus, pūtītes, niezi. Personām ar jutīgu ādu ir rūpīgi jāizvēlas, kādus produktus iegādāties, jo īpaši, ja runa ir par ziepēm un mazgāšanas līdzekļiem, kas ir visbiežāk sastopamie ādas kairinātāji. Jutīga āda parasti ir maziem bērniem, cilvēkiem ar alerģiskām predispozīcijām un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Ādai, neskatoties uz to, vai tā ir jutīga vai nē, ir nepieciešama rūpīga kopšana un pietiekama aizsardzība.

Persil Sensitive un Silan Sensitive produktu klāsts tika dermatoloģiski apstiprināts un tika testēts ECARF, Eiropas Alerģijas izpētes fonda centrā, kā ādai un alerģijām draudzīgs produkts. Mūsu Persil šķidrie pulverveida mazgāšanas līdzekļi, tāpat kā Silan mīkstinātāji, satur speciāli izstrādātas ādas un alerģijas draudzīgas smaržvielas un nekādas krāsas.

Nē, daudzi cilvēki, kas cieš no alerģijām, var izmantot arī aromātiskus mazgāšanas līdzekļus, kurus var „panest” cilvēki ar ādas alerģijām. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret šādiem mazgāšanas līdzekļiem, vajadzētu izvēlēties produktus, kas nesatur smaržvielas. Turklāt saskaņā ar ES regulām dažas smaržvielas, kas visbiežāk izraisa alerģijas, ir norādītas mazgāšanas līdzekļa aizmugurē esošajā etiķetē. Tas palīdz patērētājiem, kuriem ir alerģija pret šīm vielām, izvēlēties piemērotāko produktu.

Tā nav. Mēs vēlētos paskaidrot, kāpēc mūsu šķidrā mazgāšanas līdzekļa sastāvā ir konservanti. Lai gan cietajos mazgāšanas līdzekļos to ķīmiskā sastāva dēļ nevar būt konservantu, šķidros mazgāšanas līdzekļos var būt nepieciešams pievienot konservantus, lai garantētu produkta formulas stabilitāti. Šī iemesla dēļ, lai aizsargātu produktu, pievienojam Persil jutīgās želejas konservantus. Persil Sensitive tika sertificēts kā alerģijas draudzīgs mazgāšanas līdzeklis, ko izveidoja ECARF, Eiropas Alerģijas pētniecības fonds. Attiecībā uz konservantu metilisotiazolinona lietošanu ECARF zīmogs nozīmē, ka lieto tikai ļoti zemu devu, kas ir mazāka par robežvērtību summai, kas izraisa nevēlamas reakcijas.

Apģērbiem, kas nonāk saskarē ar jutīgu ādu, vajadzētu būt izgatavotiem no tīras, neapstrādātas kokvilnas vai zīda, kas ir iespējami maz apstrādātas ar krāsvielām. Vilna un sintētiskās šķiedras var kairināt ādu un tāpēc nav ieteicamas.

Nē, Persil Sensitive vienmēr ir jālieto atbilstoši norādījumiem uz iepakojuma aizmugurējā marķējuma atkarībā no ūdens cietības un apģērba netīrības pakāpes.

Nē, Persil Sensitive var iegādāties daudzās tirdzniecības vietās, piemēram, pārtikas veikalos, mājsaimniecības preču veikalos un lielveikalos.

Kārtojiet veļu baltās, gaišās un tumšās drēbēs. Mazgājiet baltu veļu atsevišķi. Mazgājiet veļu ar Persil Sensitive želeju, veļas pulveri vai Duo-Caps kapsulām un papildus izmantojiet Silan Sensitive mīkstinātāju, lai saglabātu drēbes mīkstas. Veicot mazgāšanas līdzekļa nomaiņu, ņemiet vērā veļas netīrības pakāpi.

Jā, pirms pirmās lietošanas reizes mazuļu apģērbi jāmazgā visaugstākajā iespējamā temperatūrā, lai noņemtu ķīmiskās vielas.

Nē, mazuļu apģērbu var  pievienot Jūsu parastajai veļai un mazgāt visaugstākajā ieteicamajā temperatūrā, kas norādīta uz produkta marķējuma.

Jā. Veļas mīkstinātājs izlīdzina auduma virsmu, ne tikai padarot to mīkstāku, bet arī palīdzot novērst ādas iekaisuma iespējamību. Veļas mīkstinātāji jutīgai ādai, piemēram, Silan Sensitive, ir īpaši piemēroti zīdaiņiem un cilvēkiem, kas cieš no alerģijām.