Skip to Content

Tīra, mīksta un ādai patīkama veļa

1. Atbilstošs produkts

Vai Jūs vai kāds Jūsu ģimenes loceklis ir guvis ādas kairinājumu, ko izraisījis Jūsu izmantotais mazgāšanas līdzeklis? Jūs varat ievērojami samazināt ādas kairinājuma rašanās risku, izmantojot tikai jutīgai ādai piemērotus mazgāšanas līdzekļus un veļas mīkstinātājus. Persil un Silan ir izstrādājuši produktus, kas nodrošina nevainojami tīras veļas rezultātu un rūpējas par veļu, vienlaikus saudzējot Jūsu ādu. Testēts Eiropas alerģiju izpētes fonda centrā (European Centre for Allergy Research Foundation - ECARF) un dermatologu apstiprināts.

2. Dozēšana

Ievērojiet dozēšanas ieteikumus, kas norādīti uz iepakojuma marķējuma.

3. Ūdens cirkulācija

Pārliecinieties, ka neesat pārlieku pārbāzuši veļas mazgājamās mašīnas cilindru, atstājot vietu drēbēm un ūdens cirkulācijai mazgāšanas laikā. Tas palīdzēs veļas mazgāšanas līdzeklim labāk izšķīst ūdenī.

4. Pareiza skalošana

Ļaujiet skalošanas ciklam beigties, lai varētu iespējami atbrīvoties no jebkādām produkta atliekām. Ja izvēlaties īsu mazgāšanas programmu, pievērsiet uzmanību skalošanas ciklam, jo šie programmu veidi skalošanai izmanto mazāk ūdeni. Ja vilcināties, izvēlieties funkciju „skalot ilgāk” vai atkārtojiet skalošanas ciklu.

5. Drēbju žāvēšana

Vai Jūs izkarat savu veļu žāvēties ārā? Tas parasti ir patīkamāk. Bet vēlams ne siena drudža sezonas laikā, kad putekšņu daudzums gaisā var iekļūt Jūsu veļas šķiedrās un līdz ar to drēbju nēsāšanas laikā izraisīt kairinājumu.