Āda grūtniecības laikā

Kā āda var tikt ietekmēta grūtniecības laikā?

Grūtniecības laikā augsta hormonu līmeņa dēļ sievietes var saskarties ar dažādām ādas reakcijām, tomēr tas var būt saistīts ar dehidrāciju un paaugstinātu ādas jutīgumu. Ādas reakcijas var izraisīt niezi vai dažkārt izsitumus. Grūtniecības laikā āda var zaudēt maigumu un mirdzumu.

Kā apģērbs ietekmē grūtnieces ādu?

Apģērbs var izraisīt kairinājumu un alerģisku reakciju, jo īpaši cilvēkiem ar jutīgu ādu un līdz ar to arī grūtniecēm. Tas, kā āda reaģē uz apģērbu, ir atkarīgs no auduma veida, bet atsevišķos gadījumos nozīmīgu loma var spēlēt arī mazgāšanas līdzekļu atliekas.

Vai veļas mazgāšanas produktiem ir būtiska nozīme grūtniecības laikā?

Jā, jo mazgāšanas līdzekļi satur daudz sastāvdaļu (virsmaktīvās vielas, smaržvielas, fermentus un balinātājus), un daži no tiem dažkārt var izraisīt ādas kairinājumu, īpaši cilvēkiem ar jutīgu ādu (piemēram, grūtniecēm) un cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām.

Kādi mazgāšanas līdzekļi palīdz aizsargāt ādu grūtniecības laikā?

Persil un Silan ir izstrādājuši produktus, kas nodrošina nevainojami tīras veļas rezultātu un rūpējas par veļu, vienlaikus saudzējot Jūsu ādu. Testēts Eiropas alerģiju izpētes fonda centrā (European Centre for Allergy Research Foundation - ECARF) un dermatologu apstiprināts.