Persil Persil-Premium Persil DISCS

Jutīga āda un biežāk uzdotie jautājumi

Jutīga āda un biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir jūtīga āda?

Jutīga āda vieglāk tiek kairināta vai iekaist, izraisot apsārtumu, izsitumus, pūtītes, niezi. Personām ar jutīgu ādu ir rūpīgi jāizvēlas, kādus produktus iegādāties, jo īpaši, ja runa ir par ziepēm un mazgāšanas līdzekļiem, kas ir visbiežāk sastopamie ādas kairinātāji. Jutīga āda parasti ir maziem bērniem, cilvēkiem ar alerģiskām predispozīcijām un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Ādai, neskatoties uz to, vai tā ir jutīga vai nē, ir nepieciešama rūpīga kopšana un pietiekama aizsardzība.

Kāds mazgāšanas līdzeklis ir piemērots jutīgai ādai?

Persil Sensitive un Silan Sensitive produktu klāsts tika dermatoloģiski apstiprināts un tika testēts ECARF, Eiropas Alerģijas izpētes fonda centrā, kā ādai un alerģijām draudzīgs produkts. Mūsu Persil šķidrie pulverveida mazgāšanas līdzekļi, tāpat kā Silan mīkstinātāji, satur speciāli izstrādātas ādas un alerģijas draudzīgas smaržvielas un nekādas krāsas.

Vai cilvēki, kas cieš no alerģijām, var lietot tikai mazgāšanas līdzekļus, kas nav aromatizēti?

Nē, daudzi cilvēki, kas cieš no alerģijām, var izmantot arī aromātiskus mazgāšanas līdzekļus, kurus var „panest” cilvēki ar ādas alerģijām. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret šādiem mazgāšanas līdzekļiem, vajadzētu izvēlēties produktus, kas nesatur smaržvielas. Turklāt saskaņā ar ES regulām dažas smaržvielas, kas visbiežāk izraisa alerģijas, ir norādītas mazgāšanas līdzekļa aizmugurē esošajā etiķetē. Tas palīdz patērētājiem, kuriem ir alerģija pret šīm vielām, izvēlēties piemērotāko produktu.

Vai cilvēki, kas cieš no alerģijām, var lietot tikai mazgāšanas līdzekļus, kas nesatur konservantus?

Tā nav. Mēs vēlētos paskaidrot, kāpēc mūsu šķidrā mazgāšanas līdzekļa sastāvā ir konservanti. Lai gan cietajos mazgāšanas līdzekļos to ķīmiskā sastāva dēļ nevar būt konservantu, šķidros mazgāšanas līdzekļos var būt nepieciešams pievienot konservantus, lai garantētu produkta formulas stabilitāti. Šī iemesla dēļ, lai aizsargātu produktu, pievienojam Persil jutīgās želejas konservantus. Persil Sensitive tika sertificēts kā alerģijas draudzīgs mazgāšanas līdzeklis, ko izveidoja ECARF, Eiropas Alerģijas pētniecības fonds. Attiecībā uz konservantu metilisotiazolinona lietošanu ECARF zīmogs nozīmē, ka lieto tikai ļoti zemu devu, kas ir mazāka par robežvērtību summai, kas izraisa nevēlamas reakcijas.

Kādi materiāli ir ideāli piemēroti jutīgai ādai?

Apģērbiem, kas nonāk saskarē ar jutīgu ādu, vajadzētu būt izgatavotiem no tīras, neapstrādātas kokvilnas vai zīda, kas ir iespējami maz apstrādātas ar krāsvielām. Vilna un sintētiskās šķiedras var kairināt ādu un tāpēc nav ieteicamas.

Vai cilvēkiem, kas cieš no alerģijām, vajadzētu lietot mazgāšanas līdzekli mazākās devās nekā norādīts uz Persil Sensitive iepakojuma?

Nē, Persil Sensitive vienmēr ir jālieto atbilstoši norādījumiem uz iepakojuma aizmugurējā marķējuma atkarībā no ūdens cietības un apģērba netīrības pakāpes.

Vai Persil Sensitive ir pieejams ierobežotā daudzumā tirdzniecības vietu?

Nē, Persil Sensitive var iegādāties daudzās tirdzniecības vietās, piemēram, pārtikas veikalos, mājsaimniecības preču veikalos un lielveikalos.

Kā es varu mazgāt mazuļu vai bērnu apģērbu?

Kārtojiet veļu baltās, gaišās un tumšās drēbēs. Mazgājiet baltu veļu atsevišķi. Mazgājiet veļu ar Persil Sensitive želeju, veļas pulveri vai Duo-Caps kapsulām un papildus izmantojiet Silan Sensitive mīkstinātāju, lai saglabātu drēbes mīkstas. Veicot mazgāšanas līdzekļa nomaiņu, ņemiet vērā veļas netīrības pakāpi.

Vai bērnu apģērbs ir jāmazgā pirms pirmās lietošanas reizes?

Jā, pirms pirmās lietošanas reizes mazuļu apģērbi jāmazgā visaugstākajā iespējamā temperatūrā, lai noņemtu ķīmiskās vielas.

Vai mazuļu apģērbs ir jāmazgā atsevišķi?

Nē, mazuļu apģērbu var  pievienot Jūsu parastajai veļai un mazgāt visaugstākajā ieteicamajā temperatūrā, kas norādīta uz produkta marķējuma.

Vai mazuļu apģērbu var mazgāt ar veļas mīkstinātāju?

Jā. Veļas mīkstinātājs izlīdzina auduma virsmu, ne tikai padarot to mīkstāku, bet arī palīdzot novērst ādas iekaisuma iespējamību. Veļas mīkstinātāji jutīgai ādai, piemēram, Silan Sensitive, ir īpaši piemēroti zīdaiņiem un cilvēkiem, kas cieš no alerģijām.