Interesanti fakti

Loading...

Mazgāšanas līdzekļos esošajiem polimēriem ir vairākas svarīgas funkcijas, un bieži tie ir mazgāšanas līdzekļa īpašās iedarbības pamatā.

Vairāk par Persil polimēriem

Persil produktu sastāvā visbiežāk tiek izmantoti šādi polimēri:

 

Līdzekļi pret nogulsnēm

Palīdz noturēt izšķīdušos netīrumus stabilus mazgājot, novērš to atkārtotu nokļūšanu uz tekstilizstrādājumiem. Tie arī neļauj veidoties pelēkai nokrāsai.

 

Putas mazinoši

Kontrolē putu veidošanos, lai novērstu pārāk lielu putu veidošanos vai ūdens izšļakstīšanos no veļas mazgājamās mašīnas, ja tiek pārdozēts mazgāšanas līdzeklis.

 

Krāsu pārneses inhibitori

Saglabā nomazgāto krāsu mazgāšanas šķidrumā, novērš krāsu pārnesi uz citiem tekstilmateriāliem un krāsu traipu veidošanos. Parasti atrodami jebkurā krāsainiem apģērbiem paredzētā efektīva mazgāšanas līdzekļa  sastāvā.

 

Veiktspējas polimēri

Papildus virsmaktīvajām vielām daži Persil produkti satur polimērus īpašiem mērķiem, piemēram, dziļu traipu izņemšanai vai košākai krāsai.

 

Polimēri, kas izņem netīrumus

Mazgājot šķiedras uzsūcas un veido aizsargslāni. Ievērojami uzlabota traipu iztīrīšana gadījumos, kad iespējama atkārtota sasmērēšanās ar eļļainiem traipiem.

 

Viskozitātes līdzekļi

Kontrolē Persil želejveida mazgāšanas līdzekļu viskozitāti.

Kā mēs izmantojam polimērus?

Loading...

Persil izmanto dažādus polimērus, lai panāktu dažādas produktu īpašības. Piemēram, tie novērš netīrumu atkārtotu nokļūšanu uz šķiedrām, krāsu pārnesi vai netīrumu dziļāku ieēšanos. Daudzi polimēri ir bioloģiski noārdāmi, taču daži diemžēl tādi nav. Tā kā mūsu produktu izstrādes komanda pastāvīgi tiecas uzlabot mūsu produktu sastāvu un ietekmi uz apkārtējo vidi, mēs strādājam pie tā, lai aizstātu polimērus ar tādiem, kas ir bioloģiski noārdāmi un dod līdzīgu rezultātu.

Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

Jutīga āda

Persil Sensitive līniajs produkti - kapsulas, želeja un pulveris izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.

Higiēniska tīrība

Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Mūsu Persil produkti ar dziļās tīrīšanas tehnoloģiju nodrošina higiēniski tīru veļu.

Mūsu sertifikāti

„Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.