Virsmaktīvās vielas

Interesanti fakti

Virsmaktīvās vielas ir galvenās sastāvdaļas vairumam veļas mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu. Tās iztīra no drēbēm traipus un netīrumus, nodrošinot, ka netīrumi tiek izskaloti ar mazgāšanas ūdeni.


Vairāk par Persil virsmaktīvajām vielām

Persil zīmola produktos tiek izmantotas divas virsmaktīvo vielu grupas:

Anjonu virsmaktīvās vielas

Efektīvi tīra un šķīdina eļļainus vai mālainus traipus.

Nejonu virsmaktīvās vielas

Lieliski izņem vistaukainākos traipus

Kā mēs izmantojam virsmaktīvās vielas?

Mirdzošai un ilgstošai tīrībai: Persil produktos tiek izmantotas virsmaktīvās vielas, lai nodrošinātu labākos mazgāšanas rezultātus, kādus sagaidāt no uzticama mazgāšanas līdzekļa. Visas mūsu produktos izmantotās virsmaktīvās vielas ir pilnībā bioloģiski noārdāmas.

Virsmaktīvās vielas var būt veidotas no naftas produktiem vai arī ir dabīgas izcelsmes (piem. palmu kodolu eļļa). Ja pamatā tiek izmantota palmu kodolu eļļa, mūsu apņemšanās ietvaros ceļā uz tīrāku pasauli līdz 2020. gada beigām mēs nodrošinām, ka šāda eļļa iegūta ilgtspējīgā veidā atbilstoši RSPO  masas bilances modelim.


Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

  • Jutīga āda

    Jutīga āda

    Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.

  • Higiēniski tīra veļa

    Higiēniska tīrība

    Vairākās paaudzēs mēs esam tiekušies radīt inovācijas, lai panāktu izcilu sniegumu veļas mazgāšanā. Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Persil produkti ar Deep Clean tehnoloģiju garantē higiēniski tīru veļu.

  • Mūsu sertifikāti

    Mūsu sertifikāti

    „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.