Skip to Content

Sīkdatņu politika

Lai veicinātu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, mēs lietojam „sīkdatnes”. Sīkdatnes ir mazas datu vienības, kuras pārlūkprogramma ir saglabājusi uz datora cietā diska un kuras ir nepieciešamas, lai izmantotu mūsu tīmekļa vietni. Sīkdatnes nesatur nekādu personisku informāciju par jums, un tās nevar izmantot, lai identificētu atsevišķu lietotāju. Sīkdatne bieži ietver unikālu identifikatoru, kas ir nezināms skaitlis (nejauši ģenerēts) un tiek saglabāts jūsu ierīcē. Dažas beidzas tīmekļa vietnes sesijas beigās; citas paliek datorā ilgāk.

Sīkdatņu veidi

Pirmās puses sīkdatnes

Pirmās puses sīkdatnes nosaka tīmekļa vietne, kuru jūs apmeklējat, un tās var lasīt tikai šajā vietnē.

Trešās puses sīkdatnes

Trešās puses sīkdatnes nosaka citas organizācijas, kuras mēs izmantojam dažādiem pakalpojumiem. Piemēram, mēs izmantojam ārējo analītiķu pakalpojumus, un šie piegādātāji iestata sīkdatnes mūsu vārdā, lai ziņotu, kas ir populārs un kas nav. Tīmekļa vietne, kuru jūs apmeklējat, arī var iekļaut saturu, kas iegults, piemēram, no YouTube, un šīs vietnes var iestatīt savas sīkdatnes.

Kāpēc man vajadzētu atļaut sīkdatnes

Sīkdatnēs ietvertā informācija tiek izmantota, lai uzlabotu pakalpojumus, piemēram:

  • Iespējot pakalpojumu, lai atpazītu ierīci un jums nevajadzētu ievadīt to pašu informāciju vairākas reizes viena uzdevuma laikā, piemēram, aizpildot tīmekļa veidlapu vai tīmekļa aptaujas lapu;
  • Atļaujot, lai video atskaņotājs darbotos pareizi
  • Nosakot, cik daudz cilvēku izmanto pakalpojumus, lai tos varētu vieglāk izmantot, un vai ir pietiekami daudz jaudas, lai nodrošinātu ātrumu; anonīmo datu analīze palīdz saprast, kā cilvēki mijiedarbojas ar dažādiem tiešsaistes pakalpojumu veidiem, lai mēs varētu tos uzlabot

Ko darīt, ja es nepiekrītu?

Ja esat nolēmis neakceptēt sīkdatnes, dažas šī tīmekļa vietnes funkcijas var netikt parādītas vai nedarboties pareizi. Tas ierobežo to, ko jūs varat darīt mūsu vietnē, un var ietekmēt dizainu un lietotāja pieredzi.


Iezīmju, kuras varētu ietekmēt, piemēri:

  • Video skatīšanās
  • Atzīmēt „Patīk” un koplietot šo lapu sociālajos tīklos
  • legultā satura apskate, piemēram, iFrames, Flash u. c.

Šajā tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes