Skip to Content

Mazgāšanas līdzekļa pareiza dozēšana

Svarīgākais par ūdens cietību, mazgāšanas līdzekļa dozēšanu un veļas mazgājamo mašīnu. Lai pareizi dozētu mazgāšanas līdzekli, jāņem vērā daži faktori: mazgāšanas ciklā lietotā ūdens cietība, veļas daudzums un tās netīrības pakāpe.

Turpmāk minētie padomi var Jums palīdzēt pareizi dozēt mazgāšanas līdzekli, lai nekaitētu videi.

Izvērtējiet mūsu ieteikumus

Uz katra Persil produkta iepakojuma atradīsiet tā ieteicamo devu atkarībā no netīrības pakāpes – viegli, vidēji vai ļoti netīra veļa. Veļas sašķirošana atbilstoši netīrības pakāpei ir ļoti svarīgs solis, lai pareizi dozētu mazgāšanas līdzekli.

Jo veļa netīrāka, jo vairāk jālieto mazgāšanas līdzeklis. Ņemiet vērā, ka nepieciešamā produkta deva atšķirsies no lietotā produkta veida (želejas vai pulvera), tāpēc vienmēr atcerieties pārbaudīt katra konkrētā produkta iepakojumu, lai pareizi dozētu mazgāšanas līdzekli.

Ziniet sava vietējā ūdens cietības pakāpi

Ūdens cietības pakāpe katrā reģionā atšķiras. Lai pareizi dozētu mazgāšanas līdzekli, jums būtu jānoskaidro atbilstošā ūdens cietības pakāpe, vēršoties vietējā ūdens apgādes uzņēmumā. Pēc tam viegli varat pielāgot mazgāšanas līdzekļa devu, ņemot vērā konkrēto ūdens cietības pakāpi un instrukcijas uz katra Persil produkta iepakojuma.

Pārbaudiet savas veļas mazgājamās mašīnas ietilpību

Uz iepakojuma norādītās devas ir atbilstošas standarta veļas mazgājamai mašīnai ar 4,5kg līdz 5 kg ietilpību. Ja jums ir lielākas ietilpības veļas mazgājamā mašīna, arī tad uz katra Persil produkta atradīsiet konkrētas dozēšanas norādes.

Padarot pasauli tīrāku

  • Mūsu sertifikāti

    Mūsu sertifikāti

    „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.

  • „Henkel” atbildība

    „Henkel” atbildība

    Kā pionieris ilgtspējības jomā, mēs vēlamies virzīt uz priekšu jaunus risinājumus ilgtspējīgai attīstībai, atbildīgi un ekonomiski veiksmīgi attīstot uzņēmējdarbību. Tas ietver visas mūsu uzņēmuma darbības visā vērtību ķēdē.