Ūdens un elektroenerģijas taupīšana

Mazām lietām ir liela nozīme! Apmēram 80% no elektroenerģijas patēriņa un CO2 emisijas no veļas mazgāšanas līdzekļiem rodas to lietošanas laikā, tas ir, mazgāšanas procesā mājās. Galvenokārt to ietekmē izlietotā elektroenerģija, kas nepieciešama ūdens uzsildīšanai veļas mazgājamā mašīnā.

Nelieli pielāgojumi, izvēloties mazgāšanas programmu un piepildot veļas mašīnu, var dot lielu ieguldījumu ilgtspējībai.

Mazgājiet veļu zemā temperatūrā un samaziniet savu ietekmi uz klimata pārmaiņām

Gadu gaitā mēs nepārtraukti uzlabojam Persil produktu sastāvu, lai nodrošinātu labākos mazgāšanas rezultātus, mazgājot arī zemākās temperatūrās.

Mūsu Cold Wash formula nodrošina, ka veļu varat mazgāt zemā temperatūrā, nezaudējot svaigumu un tīrību un vienlaikus ik gadu ietaupot līdz 60€ mazāka elektroenerģijas patēriņa dēļ. Turklāt, izvēloties mazgāt veļu 30° temperatūrā, jūs varat par 50% samazināt ietekmi gan uz savu veļas mašīnu, gan uz klimata pārmaiņām.

Piepildiet veļas mazgājamās mašīnas tvertni pēc iespējas pilnāku, lai samazinātu elektrības rēķinu

Piepildot veļas mazgājamās mašīnas tvertni pēc iespējas pilnāku, Jūs ietupīsiet ne tikai ūdeni, bet arī naudu par elektroenerģiju.

Plānojot veļas mazgāšanu un šķirojot līdzīgas netīrības pakāpes apģērbu, Jūs varat izvairīties no mazgāšanas ar pustukšu veļas mašīnas tvertni un tādējādi ietaupīt mazgāšanas līdzekli, kā arī līdz pat par 70% gadā samazināt izmaksas par elektroenerģiju.

Uzziniet sevis atstāto ekoloģisko pēdas nospiedumu

Veltiet dažas minūtes un uzziniet, kā Jūsu lēmumi ietekmē oglekļa emisiju, izmantojot „Henkel” un „Wuppertal Institute” (Vācija) izstrādātu kalkulatoru. Ar šī kalkulatora palīdzību Jūs varat ātri noteikt sevis atstāto ekoloģisko pēdas nospiedumu.

Padarot pasauli tīrāku

  • Mūsu sertifikāti

    Mūsu sertifikāti

    „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.

  • „Henkel” atbildība

    „Henkel” atbildība

    Kā pionieris ilgtspējības jomā, mēs vēlamies virzīt uz priekšu jaunus risinājumus ilgtspējīgai attīstībai, atbildīgi un ekonomiski veiksmīgi attīstot uzņēmējdarbību. Tas ietver visas mūsu uzņēmuma darbības visā vērtību ķēdē.