Skip to Content

Jutīga āda

Vai Jums vai kādam Jūsu ģimenē ir jutīga āda? Šādā gadījumā piemērota izvēle būs mūsu alerģijām draudzīgais veļas mazgāšanas līdzeklis!


Vai Jums vai kādam Jūsu ģimenē ir jutīga āda? Šādā gadījumā piemērota izvēle būs mūsu alerģijām draudzīgie veļas mazgāšanas līdzekļi no Sensitive sērijas – kapsulas, šķidrā želeja un veļas pulveris! Jau 2009. gadā Persil Sensitive bija pirmais mazgāšanas līdzeklis visā pasaulē, kam Eiropas Alerģiju Izpētes Fonda Centrs (ECARF) piešķīra alerģijām draudzīga mazgāšanas līdzekļa titulu. Persil Sensitive produkti nesatur krāsvielas un to sastāvā ir īpaši izstrādātas smaržvielas, kas piemērotas cilvēkiem ar alerģijām.

Vairāk informācijas šeit

Vai cilvēkiem, kas cieš no alerģijām, vajadzētu lietot mazgāšanas līdzekli mazākās devās, nekā norādīts uz produkta iepakojuma?

Nē, Persil Sensitive vienmēr ir jālieto atbilstoši norādījumiem uz iepakojuma atkarībā no ūdens cietības un apģērba netīrības pakāpes.

Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

  • Mūsu sertifikāti

    Mūsu sertifikāti

    „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.

  • Higiēniski tīra veļa

    Higiēniska tīrība

    Vairākās paaudzēs mēs esam tiekušies radīt inovācijas, lai panāktu izcilu sniegumu veļas mazgāšanā. Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Persil produkti ar Deep Clean tehnoloģiju garantē higiēniski tīru veļu.