Mūsu produktos izmantotās izejvielas

Mūsu produktos izmantotās izejvielas

Persil bez mitas strādā pie tā, lai sniegtu Jums un Jūsu ģimenei labākās un modernākās tehnoloģijas žilbinoši tīrai veļai. Tā kā katrs produkts ir īpaši radīts, lai apmierinātu atšķirīgas vajadzības, katram no tiem ir arī atšķirīgs sastāvs.

Katra sastāvdaļa tikusi rūpīgi izmeklēta, lai panāktu vislabāko sniegumu, vienlaikus nodrošinot, ka tā ir piemērota ādai un ir videi draudzīga. Uzziniet vairāk par Persil produktu izejvielām, izvēloties no turpmāk minētā saraksta.

 • Virsmaktīvās vielas

  Virsmaktīvās vielas

 • Enzīmi

  Enzīmi

 • Polimēri

  Polimēri

 • Smaržvielas

  Smaržvielas

 • Konservanti

  Konservanti

„Henkel” tradicionāli apņēmies piedāvāt tikai tādus produktus, kas ir plaši aizsargāti un ir draudzīgi veselībai, apkārtējai videi. Persil produktos tiek izmantotas tikai tādas sastāvdaļas, kas atbilst visām ES tiesiskajām prasībām un kurām pārbaudīta piemērotība veselībai.

Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

 • Jutīga āda

  Jutīga āda

  Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.

 • Higiēniski tīra veļa

  Higiēniska tīrība

  Vairākās paaudzēs mēs esam tiekušies radīt inovācijas, lai panāktu izcilu sniegumu veļas mazgāšanā. Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Persil produkti ar Deep Clean tehnoloģiju garantē higiēniski tīru veļu.

 • Mūsu sertifikāti

  Mūsu sertifikāti

  „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.