Konservanti

Interesanti fakti

Šķidrajos produktos konservanti uztur sastāva stabilitāti. Bez konservantiem produktiem var parādīties nepatīkams aromāts vai var sākt vairoties baktērijas. Saskaņā ar ES Regulu par mazgāšanas līdzekļiem uz iepakojuma tiek norādīti mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļiem pievienotie konservanti neatkarīgi no to koncentrācijas. Tādējādi cilvēki ar zināmām alerģijām, lemjot par pirkumu, var izvairīties no produktiem, kuru sastāvā ir konkrētā viela.


Kā mēs izmantojam konservantus?

Konservatīvi ļoti rūpīgi un tikai nepieciešamajā daudzumā tiek izmantoti Persil Gel mazgāšanas līdzeklī.

Ja iespējams, ka produkta formulas stabilitāti var panākt ar citām sastāvdaļām, mēs pēc iespējas cenšamies izvairīties no konservantu izmantošanas. Lietošanas laikā Persil želeja parasti tiek atšķaidīta ar pietiekami lielu daudzumu ūdens.


Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

 • Jutīga āda

  Jutīga āda

  Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.

 • Higiēniski tīra veļa

  Higiēniska tīrība

  Vairākās paaudzēs mēs esam tiekušies radīt inovācijas, lai panāktu izcilu sniegumu veļas mazgāšanā. Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Persil produkti ar Deep Clean tehnoloģiju garantē higiēniski tīru veļu.

 • Mūsu sertifikāti

  Mūsu sertifikāti

  „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.