Persil lojālie partneri

Atzīti un populāri uzņēmumi jau ilgu laiku atbalsta Persil zīmolu. Mēs esam ļoti iepriecināti par šo atbalstu un vēlamies jūs iepazīstināt ar mūsu partnerfirmām.

Uzziniet vairāk par mūsu partneriem:

Bosch: www.bosch-home.com
Siemens: www.siemens-home-bsh-group.com
Lindner: www.lindner.de

Persil lojālie partneri

Bosch veļas kopšana

Jau 75 gadus zīmols Bosch saistās ar attīstības spējām, tehnisko kvalitāti un uzticamību mājsaimniecības ierīču jomā.

Mūsdienās veļas kopšana nav iedomājama bez Bosch. Bosch, kam ir vairāk nekā 1000 patentu mazgāšanas un žāvēšanas jomā, ir līderis izgudrojumu ziņā. Visiem Bosch izstrādātajiem tehniskajiem izgudrojumiem vienmēr bijis viens kopīgs mērķis - būt tik efektīviem, cik nepieciešams, un pēc iespējas vairāk taupīt elektroenerģiju. Tādējādi Bosch katru reizi nodrošina izcilu mazgāšanu.

Siemens jaunievedumi

Mājsaimniecībā vislabāk izmantot ierīces, kurās augstas kvalitātes tehnoloģijas apvienotas ar novatoriskām funkcijām un zemu patēriņu. Tas viss ietverts Siemens labākajās veļas kopšanai paredzētajās ierīcēs. Piemēram, pirmā veļas mazgājamā mašīna, kas zina, kā iztīrīt traipus. Āra/ūdensnecaurlaidīgu apģērbu programma vienlaikus izmazgā un aizsargā jūsu auduma īpašības, kamēr varioSoft tvertne nodrošina saudzīgu tīrīšanu un skaņas izolāciju, garantējot īpašu klusu darbību.

Siemens traipu tīrīšanas sistēma

Zāles, tomātu un sarkanvīna traipi nav vienādi. Siemens inovatīvā traipu tīrīšanas sistēma nodrošina, ka katrs traips tiek apstrādāts atsevišķi. Jaunākā Siemens tehnoloģija kontrolē viedās programmas darbību secību un tvertnes kustību, lai iztīrītu dažādus traipus. Tas nozīmē, ka, atkarībā no prasībām, veļa tiks izmazgāta saudzīgi vai intensīvi. Unikālā varioSoft tvertnes struktūra un īpašās formas asimetriskās lāpstiņas nodrošina aktīvu traipu tīrīšanas atbalstu, palīdzot iztīrīt traipus bez raizēm un neizmantojot īpašus papildu mazgāšanas līdzekļus.

Lindner viesnīcas un kūrorti

Pievilcīgas telpas darījumu sanāksmēm, burvīgi SPA veselības centri vai izsmalcinātas golfa un sporta viesnīcas. Lindser viesnīcas un kūrorti ir tikpat dažādi kā viesu prasības. Apkalpošana - vienkārša un draudzīga. Koncepcija - ierastā maiņa un jaunievedumi. Vietā, kur augstu vērtē kvalitāti, jūs variet būt pārliecināts, ka arī Vācijā iecienītākajam mazgāšanas līdzeklim ir īpaša nozīme. Kāpēc gan nerezervēt numuru Lindner viesnīcā un ļaut sevi palutināt?