Skip to Content

Tīrākai pasaulei

Tīrākai pasaulei

Vairākās paaudzēs mēs esam tiekušies radīt inovācijas, lai panāktu labāko sniegumu veļas mazgāšanā. Esam apņēmības pilni dot ieguldījumu tīrākai pasaulei, sniedzot produktus, kas ir droši Jums, Jūsu ģimenei un videi, kā arī nodrošina teicamus mazgāšanas rezultātus.

 • Mūsu produktu sastāvs tiek pastāvīgi attīstīts, lai nodrošinātu vēl labākus rezultātus pie zemas mazgāšanas temperatūras, tādējādi palīdzot ietaupīt enerģiju un samazināt ietekmi uz vidi.
 • Mūsu produktu izejvielas tiek pastāvīgi izstrādātas, lai uzlabotu to sadalīšanos un aizsargātu dabu.

Jau šobrīd Persil produktu iepakojumi ir pilnībā pārstrādājami, ja pareizi no tiem atbrīvojas. Turpmākajos gados mēs turpināsim tiekties palielināt jau pārstrādātās plastmasas izmantošanas īpatsvaru iepakojumiem, kā arī izmantot organisko plastmasu.

Persil: atbildīgas inovācijas Jums un videi. Soli pa solim ceļā uz tīrāku pasauli.

Mūsu produktos izmantotās izejvielas
Mūsu iepakojums
Mūsu ražošanas cikls
Jūsu ieguldījums

Padarot pasauli tīrāku

 • Mūsu sertifikāti

  Mūsu sertifikāti

  „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.

 • Jutīga āda

  Jutīga āda

  Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.

 • Higiēniski tīra veļa

  Higiēniska tīrība

  Vairākās paaudzēs mēs esam tiekušies radīt inovācijas, lai panāktu izcilu sniegumu veļas mazgāšanā. Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Persil produkti ar Deep Clean tehnoloģiju garantē higiēniski tīru veļu.