Skip to Content

Higiēniski tīra veļa

Higiēna ir daudz vairāk nekā mirdzoša tīrība: ar atbilstošu higiēnu sākas labie darbi ģimenes labā. Uzticieties Persil Deep Clean tehnoloģijai, lai iegūtu higiēniski tīru veļu.

Mūsu solījums Jums

Tīra veļa ir svarīga Jūsu un Jūsu ģimenes un tuvinieku labklājībai. Pateicoties Deep Clean tehnoloģijai, visi Persil produkti garantē rezultātus bez traipiem. Nostāvējušos vai grūti izmazgājamu traipu gadījumā īpaši piemērots ir universālais veļas pulveris, jo tas satur balinātāju. Tas pats attiecas uz baltu tekstilizstrādājumu mazgāšanu. Produkti krāsainai veļai izstrādāti īpaši krāsainu tekstilizstrādājumu un apģērbu mazgāšanai, tāpēc tie, piemēram, nesatur ne balinātāju, ne optiskos dzidrinātājus, tādēļ tie ir īpaši saudzīgi krāsām. Persil Sensitive želeja, piemēram, arī ir piemērota krāsainai veļai.


Kad nepieciešama papildu higiēna

Higiēniski tīrai veļai mēs iesakām izmantot Persil Hygienic Cleanliness želeju vai kapsulas mazgāšanas līdzekli. Lai uzlabotu veļas mašīnas tīrību, ieteicams veļu regulāri jeb normālā mājsaimniecībā apmēram reizi nedēļā izmazgāt augstākā temperatūrā (piem., 60 grādos).

Mazgāšana augstākās temperatūrās

Šis ieteikums attiecas arī uz mājsaimniecībām, kurās mitinās cilvēki ar tādām infekciozām slimībām kā gripa, pēdu un nagu sēnīte, ādas vai zarnu infekcijas slimības vai novājināta imūnsistēma. Pirms katras mazgāšanas reizes pārbaudiet apģērba kopšanas norādījumus uz etiķetes. Svarīgi zināt arī, ka mazgāšanas līdzekļi ar balinātāju sastāvā nav piemēroti krāsainiem vai tumšiem tekstilizstrādājumiem.

Primāri izvēlieties ilgākas mazgāšanas programmas

Lai panāktu labu rezultātu, vajadzīgs laiks: grūti izmazgājamas veļas gadījumā īsu mazgāšanas programmu un ātro mazgāšanas ciklu vietā ieteicams izvēlēties mazgāšanas programmas ar ilgāku darbības laiku.

Pēc mazgāšanas vienmēr centieties nekavējoties izžaut veļu uz žāvējamās auklas vai žāvēšanas statīva, lai novērstu baktēriju veidošanos veļas mašīnas tvertnē mitrās veļas dēļ.

Labvēlīgu laika apstākļu gadījumā, ja iespējams, žāvējiet veļu ārā un neizmanotjiet veļas žāvētāju.

Higiēna koronavīrusa laikā

Lūdzu ņemiet vērā, ka neviens no mūsu šībrīža produktiem nav efektīvs pret koronavīrusu. Jaunā koronavīrusa paveidam (SARSCoV-2) vēl nav iespējams veikt rūpnieciskas pārbaudes. Tāpēc mēs iesakām veikt papildu higiēnas pasākumus mājās, lai uzturētu veselīgu vidi.

Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

  • Mūsu sertifikāti

    Mūsu sertifikāti

    „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.

  • Jutīga āda

    Jutīga āda

    Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.