Skip to Content

Mūsu iepakojums

Mēs rūpējamies par to, lai mūsu iepakojumu dizains nodrošinātu jums drošu produktu lietošanu un vienlaikus samazinātu ietekmi uz vidi un atkritumu daudzumu.

Mūsu iepakojumu izstrādātāji pastāvīgi strādā pie tā, lai iepakojumos tiktu izmantots pēc iespējas mazāk materiālu, turklāt tādi materiāli, ko iespējams nodot otrreizējai pārstrādei. Tā kā mēs aplūkojam mūsu produktus visā to lietošanas ciklā, mēs domājam arī par atbrīvošanos no iepakojuma materiāliem un to otrreizēju pārstrādi. Mērķis ir panākt slēgta cikla pārstrādes sistēmu plastmasai, kas jau sen izveidota, piemēram, papīram.

Jau šobrīd Persil produktu iepakojumi ir pilnībā pārstrādājami, ja pareizi no tiem atbrīvojas. Turklāt turpmākajos gados mēs vēlamies palielināt jau pārstrādātas plastmasas izmantošanas īpatsvaru iepakojumiem, kā arī izmantot bioplastmasu. 

Persil šķidrais mazgāšanas līdzeklis

Mūsu mazgāšanas līdzekļu pudeles vienmēr ir ražotas no nesajauktas plastmasas un ir pilnībā pārstrādājamas, kā to nosaka „Institute Cyclos”. Kad to saturs ir izlietots, tukšās pudeles var viegli pārstrādāt, piemēram, iemetot dzeltenajā atkritumu konteinerā. Lai arī daži no mūsu produktu iepakojumiem jau satur pārstrādātu plastmasu, mēs nepārtraukti strādājam, lai uzlabotu ilgtspējīgu risinājumu ieviešanu visā produktu klāstā.

Persil pulveris

Mūsu kastes un pārnēsājamie iepakojumi sastāv no vismaz 80% makulatūras. Pēc iztukšošanas tās var šķirot kā makulatūras atkritumus un nodot otrreizējai pārstrādei. Mēs izmantojam jaunas papīra šķiedras tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešams, lai nodrošinātu kartona kastes stabilitāti, un šādā gadījumā papīra šķiedras ir iegūtas no ilgtspējīgi pārvaldītiem avotiem.

Persil Duo kapsulas un Persil diski

Tā kā ūdenī šķīstošais kapsulas apvalks jāaizsargā no gaisā esošā mitruma, Persil Duo kapsulas un 4in1 diski tiek piedāvāti iepakojumā, kas izgatavots no plastmasas un kartona. Iepakojums ir 100% pārstrādājams un ietaupa 40% plastmasas salīdzinājumā ar iepriekšējo iepakojuma dizainu, kas bija izgatavots tikai no plastmasas. Kad kapsulas vai diski izlietoti, kastes kartons un viena veida plastmasa ir viegli atdalāmi un atsevišķi šķirojami atkritumu pārstrādes procesā: plastmasa izmetama plastmasai paredzētajā tvertnē, bet kartons – papīram paredzētajā.

Glabājiet kapsulas bērniem nepieejamā vietā

Persil atbalsta starptautisko iniciatīvu „Sargājiet bērnus no kapsulām”, ko organizē Starptautiskās ziepju, veļas mazgāšanas līdzekļu un tīrīšanas produktu asociācija (A.I.S.E). Tiešsaistē īstenotā izglītojošā iniciatīva vērsta uz vecākiem un cilvēkiem, kas rūpējas par maziem bērniem, un sniedz informāciju par to, kāpēc ir tik svarīgi glabāt šķidrā mazgāšanas līdzekļa kapsulas bērniem nepieejamā vietā. Tīmekļa vietnē www.keepcapsfromkids.eu, kas pieejama visās ES valstu valodās, tiek skaidrots, kā droši glabāt un lietot šķidrā mazgāšanas līdzekļa kapsulas.

Bērnu drošība mums ir ārkārtīgi svarīga, tāpēc visiem mūsu produktu iepakojumiem ir bērnu drošas aizdares, kā arī drošības piktogramma uz iepakojuma norāda, kā produktu pareizi uzglabāt.

Padarot pasauli tīrāku

  • Mūsu sertifikāti

    Mūsu sertifikāti

    „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.

  • Jutīga āda

    Jutīga āda

    Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.