Enzīmi

Interesanti fakti

Enzīmi ir bioloģiski tīrīšanas līdzekļi, kas īpaši iedarbojas uz konkrētiem traipu veidiem. Ir dažādi enzīmu veidi, un katrs no tiem piemērots konkrētu traipu un netīrumu (tauku, cietes, proteīnu ...) tīrīšanai. Persil produktu sastāvā esošie enzīmi darbojas kā katalizators vairāk nekā vienu reizi mazgāšanas cikla laikā, lai pilnībā izņemtu visas netīrumu daļiņas. Pat zemā temperatūrā. Saskaņā ar ES Regulu par mazgāšanas līdzekļiem uz iepakojuma jābūt norādītiem sastāvā esošajiem enzīmiem neatkarīgi no to koncentrācijas.


Vairāk par Persil enzīmiem

Galvenie Persil produktu sastāvā esošie enzīmi ir proteāze, amilāze un celulāze:

Proteāze

Izņem ar proteīnu saistītus traipus, piemēram, olbaltumvielas, asinis un pienu

Amilāze

Izņem ar cukuru un cieti saistītus traipus, piemēram, pastu, kartupeļus, rīsus un brokastu pārslas

Celulāze

Nogludina tekstilšķiedras un aizsargā auduma materiāla krāsu, baltumu un novērš savelšanos

Kā mēs izmantojam enzīmus?

Persil pastāvīgi izstrādā jaunus enzīmus, ņemot vērā sabiedrības paradumus un nodrošinot, ka mazgāšanas līdzekļi spēj iztīrīt pat visjaunāko veidu traipus. Enzīmi, kas aktīvi darbojas aukstā ūdeni, papildus iztīra traipus, pat mazgājot zemās temperatūrās, piemēram, 20 vai 30 °C.


Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

 • Jutīga āda

  Jutīga āda

  Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.

 • Higiēniski tīra veļa

  Higiēniska tīrība

  Vairākās paaudzēs mēs esam tiekušies radīt inovācijas, lai panāktu izcilu sniegumu veļas mazgāšanā. Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Persil produkti ar Deep Clean tehnoloģiju garantē higiēniski tīru veļu.

 • Mūsu sertifikāti

  Mūsu sertifikāti

  „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.