Skip to Content

Smaržvielas

Interesanti fakti

Smaržvielas sastāv no vairāku aromātisku izejvielu sajaukuma, kas veļai piešķir patīkamu aromātu. No vairākiem tūkstošiem dažādu smaržu sastāvdaļām, kas tiek izmantotas, lai radītu patīkamu un noturīgu aromātu, dažas biežāk par citām ir saistītas ar alerģijām, tādēļ tiek norādītas uz kosmētikas, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu iepakojumiem. Tādēļ tās tiek skaidri norādītas Persil produktu etiķetēs. Nolūks ir ļaut cilvēkiem ar zināmām alerģijām pirkuma brīdī izvairīties no produktiem, kuru sastāvā ir konkrētā viela.


Kā mēs izmantojam smaržvielas?

Smaržvielas sniedz patīkamu un noturīgu aromātu ne tikai Jūsu veļai, bet arī pašiem Persil produktiem. Atkarībā no to varianta, mēs izvēlamies smaržvielas tā, lai Jūs ilgāk varētu baudīt tīras, svaigi mazgātas veļas aromātu. Turklāt, dažas īpaši izstrādātas smaržvielas novērš nepatīkamus aromātus, kas ir sevišķi svarīgi, mazgājot sporta apģērbus. Visas mūsu produktos izmantotās smaržvielas atbilst visām tiesiskajām prasībām un ir pārbaudīta to piemērotība veselībai. Mūsu produkti, kas paredzēti cilvēkiem ar jutīgu ādu, nesatur nekādas smaržvielas, kam jābūt uzrādītām.


No kurienes nāk šī sastāvdaļa?

Dažas Persil sastāvā esošās smaržvielas nāk no dabiskiem avotiem. Tomēr dažas izejvielas tiek arī mākslīgi radītas, lai novērstu nevēlamus blakusproduktus dabai vai nodrošinātu pietiekamu to apjomu.

Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

 • Jutīga āda

  Jutīga āda

  Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.

 • Higiēniski tīra veļa

  Higiēniska tīrība

  Vairākās paaudzēs mēs esam tiekušies radīt inovācijas, lai panāktu izcilu sniegumu veļas mazgāšanā. Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Persil produkti ar Deep Clean tehnoloģiju garantē higiēniski tīru veļu.

 • Mūsu sertifikāti

  Mūsu sertifikāti

  „Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.