Persil bez mitas strādā pie tā, lai sniegtu Jums un Jūsu ģimenei labākās un modernākās tehnoloģijas žilbinoši tīrai veļai. Tā kā katrs produkts ir īpaši radīts, lai apmierinātu atšķirīgas vajadzības, katram no tiem ir arī atšķirīgs sastāvs.

 

Katra sastāvdaļa tikusi rūpīgi izmeklēta, lai panāktu vislabāko sniegumu, vienlaikus nodrošinot, ka tā ir piemērota ādai un ir videi draudzīga. Uzziniet vairāk par Persil produktu izejvielām, izvēloties no turpmāk minētā saraksta.

„Henkel” tradicionāli apņēmies piedāvāt tikai tādus produktus, kas ir plaši aizsargāti un ir draudzīgi veselībai, apkārtējai videi. Persil produktos tiek izmantotas tikai tādas sastāvdaļas, kas atbilst visām ES tiesiskajām prasībām un kurām pārbaudīta piemērotība veselībai.

Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu produktu

Jutīga āda

Persil Sensitive produkti izstrādāti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Šie mazgāšanas līdzekļi ir sevišķi piemēroti ādai - to sastāvā ir īpaši izstrādtātas, cilvēkiem ar alerģijām piemērotas smaržvielas un tie nesatur krāsvielas.

Higiēniska tīrība

Tīra veļa veicina veselīgu vidi Jums un Jūsu ģimenei. Mūsu Persil produkti ar dziļās tīrīšanas tehnoloģiju nodrošina higiēniski tīru veļu.

Mūsu sertifikāti

„Henkel” ir pionieris videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu izstrādē un bija pirmais uzņēmums, kas 2005. gadā parakstīja „A.I.S.E. Ilgtspējīgu tīrīšanas līdzekļu hartu”. Uzņēmumi, kas pievienojas šai starptautiskās veļas un mājas kopšanas līdzekļu asociācijas iniciatīvai, apņemas pastāvīgi uzlabot ražošanas procesus un ik gadu ziņot par panākto progresu ekonomikas, apkārtējās vides un sociālajā jomā, balstoties uz noteiktiem galvenajiem rādītājiem.